चितवनमा गरिएको परीक्षणमा थप पांँचजनामा कोरोना पुष्टि, २२ संक्रमित डिस्चार्ज

  अस्मिता स्मृति प्रकाशित मिति :  267 पटक हेरिएको

१० असार, काठमाडौं । चितवनमा गरिएको परीक्षणमा थप पाँचजनामा कोरोना भाइरस (कोभिड –१९) संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

अस्पतालले दिएको जानकारीअनुसार चितवनको कालिका नगरपालिका ३ का ३९ वर्षीय पुरुष, तनहुँको देवघाट गाउँपालिका ५ का २३ वर्षीय पुरुष छन् । यस्तै नवलपुरको गैंडाकोट नगरपालिका १ की ३३ र ५१ वर्षीया दुई महिला र गैंडाकोट नगरपालिका १२ की ५६ वर्षीया महिलामा कोरोना पुष्टि भएको हो ।

मंगलबार भरतपुरको कोभिड १९ परीक्षण प्रयोगशालामा १२१ वटा नमुना परीक्षण गरिएकामा पाँचजनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको हो । अन्य ११६ जनाको रिपोर्ट भने नेगेटिभ आएको छ ।

यसैबीच मंगलबारै भरतपुर अस्पतालमा उपचारपछि २२ जना कोरोना संक्रमित डिस्चार्ज भएका छन् । उनीहरूमा १४ दिनपछि लक्षण नदेखिएकालाई टेस्ट नगरी डिस्चार्ज गर्न अस्पताललाई दिइएको निर्देशनका आधारमा डिस्चार्ज गरिएको अस्पतालले जनाएको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया