नेपालमा १३५१ मा कोरोना पुष्टि, थप ४ को मृत्यु

प्रकाशित मिति :  365 पटक हेरिएको

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १३५१ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य मन्त्रालयका अनुसार देशका विभिन्न प्रयोगशालामा गरिएको परीक्षणमा थप १३५१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । काठमाडौंमा ६४९, भक्तपुरमा ३६ र ललितपुरमा १३२ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

त्यसैगरी पछिल्लो २४ घण्टामा दुई महिला र दुई पुरुष गरी थप चार जनाको मृत्यु भएको छ । योसँगै मृत्यु हुनेको संख्या ४८१ पुगेको छ । पीसीआर विधिबाट थप १०,०८० जनाको नमुना परीक्षण गरिएको छ । क्वारेन्टाइनमा ६,३१० जना रहेका छन् ।

आइसोलेसनमा १९,६२४ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । सोमबार थप ७४२ जना डिस्चार्ज भएका छन् । यासँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या ५४,६४० पुगेको मन्त्रालयले जनाएको छ । आइसियूमा २२५ र भेन्टिलेटरमा ३१ जनाको उपचार भइरहेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया