यसवर्षको मिस नेपालको उपाधि नम्रता श्रेष्ठलाई

प्रकाशित मिति :  1017 पटक हेरिएको

नारायण गाउँले ।

हैन, यत्रा मान्छे सबै दलाल, सबै विदेशी गोटी र प्रतिगमनकारी हुन् या पेट्रोलमा बिकेर सडकमा आएका हुन् भने त देश बर्बाद हुने देखियो । देशभर यति धेरै दलाल भएपछि सिंहदरबार या बालुवाटारका दुई चार सय सज्जनले मात्रै देश कसरी जोगिएला ?

दल र व्यक्तिभन्दा माथि उठेको र जनतासँग हरपल भिजेको साझा राष्ट्रपति, दिनरात देशको चिन्तामा बैठक बसिरहेका प्रधानमन्त्री, व्यक्तिगत तुष छोडेर राष्ट्रिय मुद्दामा खबरदारी र आन्दोलन गरिरहेको प्रतिपक्ष अनि जनमतको उच्च सम्मान गर्ने वामदेवजीहरूलाई सडकमा ल्याएर यो भीड़लाई पनि नैतिक शिक्षा दिन पाए कस्तो हुन्थ्यो होला ? भाषणले नबुझे पनि यी दलालहरूले उदाहरणबाट त बुझ्नै पर्ने हो ।

ओली, विद्या, देउवा, प्रचण्ड र वामदेवजस्ता नाम सुन्दै श्रद्धाले शिर निहुरिने उदाहरण हामीसँग कति छन् कति ! अर्को पुस्ता नि भनेर अड्को थाप्नुपर्ने पनि छैन । विष्णु पौडेलदेखि ईश्वर पोख्रेल र विजय गच्छदारसम्म स्वच्छ, शिक्षित, योग्य र इमान्दारको लाइन नै छ । दलाल र बिकाउहरूले के चिनुन् !

तपाईको प्रतिक्रिया